سرخط خبرها
خانه / اخبار ابهر / ثبت نام اردوی فصل رویش

ثبت نام اردوی فصل رویش

یکی از برنامه های تفریحی طرح شهید ابراهیم هادی اردوی فرهنگی پرورشی فصل رویش می باشد:

 

ما امروز جنگ را نداریم. جای جنگ چه چیزی دارید؟

چگونه میخواهید آن روح هیجان طلب این جوانان را

اشباع کنید به جای جنگ؟ کجاست آن برنامه؟»

آنچه که خواندید بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص هیجان طلبی و تکاپو ذاتی نسل جوان بود. این موضوع بارها درسخنان آقا به چشم می خورد و با نگاهی تحلیلی دهه های بعد از انقلاب را جهت تفهیم بهتر موضوع ترسیم می کند.

مشکلات موجود در جامعه امروزی و عدم شناخت واقعی جوانان به ذات وجودی خود و باور نداشتن به توانایی های درونی از یک سو و عدم وجود برنامه های جالب توجه در سطح گسترده به منظور کنت رل هیجانات و نیز پرورش جوانان پرشور البته همراه با شناخت برای حرکتی سریع و هدفدار به سمت جلو از سوی دیگر، این دغدغه و نیاز را در این مجموعه ایجاد کرد تا به نوآوری و تولید برنامه برآید. این موسسه که متشکل از جوانان متدین، پرشور و هدفمند می باشد بر این شد تا علاوه بر برنامه های ویژه راهیان نور، برنامه خاصی را در ایام تابستان برنامه ریزی کند که علاوه بر برنامه های تفریحی و فرهنگی به نوعی آشنایی با برنامه های نظامی خاص باشد.

در این راستا یکی از برنامه هایی که مطابق با این نیاز و در فضای فرهنگی و رزمی و پرورشی و تفریحی ایجاد گردید اردوهای فصل رویش است.

—————————————————————————-

این اردو در تابستان سال۹۴ درآخر دوره طرح شهید ابراهیم هادی ویژه برادران برگزار خواهد گردید.و دارای ایتم های ) جت اسکی، قایق کارنو، غواصی و …( می باشد.

تاریخ رفت: شنبه ۶/۱۴

تاریخ برگشت: یکشنبه ۶/۱۵

با هزینه ای برای هرنفر ۱۵۰۰۰ تومان

دارای ظرفیت محدود

ویژه برادران بالای ۱۷سال

جهت ثبت نام تا ۹ شهریورماه با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید.

۰۹۱۰۸۲۱۸۰۲۳

080589-13 images

همچنین ببینید

a1

گزارش تصویری از طرح آموزشی تربیتی شهید ابراهیم هادی

این گزارش که از نمونه گزارش کار طرح آماده گردید برای استفاده عموم در دسترس ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>